Skip to main content

Lietuvas advokātu saime katru gadu rīko basketbola turnīru, tā arī 2022. gada 10. decembrī Viļņā notika 16. Starptautiskais advokātu turnīrs basketbolā, kurā dalību dalībnieku vidū bija Lietuvas, Igaunijas, Polijas, Francijas kā arī citu Eiropas advokātu saimes pārstāvētas komandas. Latvijas advokāti un advokātu palīgi kā Latvijas advokatūras komanda šajā turnīrā katru gadu dalību veic jau sākot no 2011.gada.

Šajā turnīrā kā ikkatru gadu piedalījusies Latvijas advokātu komanda, iegūstot 4. vietu astoņu komandu konkurencē. 

Paldies visiem komandas biedriem un viņu ģimenes locekļiem par dalību turnīrā: zvērināts advokāts Pēteris Treijs, zvērināts advokāts Sandis Ģirģens, zvērināts advokāts Sandis Sproģis, zvērināts advokāts Aleksandrs Serovs, zvērināts advokāts Ivars Rudziks, zvērināts advokāts Rihards Niedra, zvērināts advokāts Reinis Sokolovs, zvērināta advokāta palīgs Staņislavs Sviderskis, zvērināta advokāta palīgs Emīls Jonins. Paldies par dalību un palīdzību dalības organizēšanā Rolandam Strautam un Viktoram Vendenam.

Attēls
basketbols 2022

Paziņojums!

Nākamā Latvijas Zvērinātu advokātu padomes sēde 19.12.2023., dokumentu iesniegšanas termiņš - ne vēlāk kā līdz 14.12.2023.

11. Jan 2022
16:00-17:00 LZAP sēde

LZAP sēde attālinātā režīmā