Skip to main content

Latvijas Zvērinātu advokātu padome ir apkopojusi to advokātu sarakstu, kuri ir gatavi bez maksas sniegt juridisko palīdzību bēgļiem no Ukrainas (atbilstoši Advokatūras likumam juridisko palīdzību patstāvīgi ir tiesīgi sniegt arī zvērinātu advokātu palīgi, tāpēc sarakstā ir iekļauti arī advokātu palīgi).

Palīdzība ir domāta tiem cilvēkiem, kas bijuši spiesti atstāt savas pilsonības valsti sakarā ar Krievijas uzsākto karadarbību Ukrainā. Ukrainas valstspiederīgais, kuram nepieciešama juridiska palīdzība var vērsties tuvākajā pašvaldības koordinācijas centrā Ukrainas bēgļu jautājumos.

8.03.2022 Rīgas Kongresu namā tiek atvērts atbalsta centrs bēgļiem no Ukrainas!
Tas darbosies kā vienas pieturas aģentūra, kurā centralizēti tiks sniegti pašvaldības un valsts pakalpojumi, kas primāri nepieciešami iedzīvotājiem, kuri Latvijā ieradušies no kara postītās Ukrainas.

ℹ️ Lai saņemtu informāciju par pakalpojumiem un sniegto atbalstu Rīgā, aicinām zvanīt uz diennakts bezmaksas informatīvo tālruni +371 80000800. Vairāk: bit.ly/3tshZ5R
 
[UA] 
Наступного тижня в Ризькому Будинку конгресу розпочне роботу центр підтримки біженців з України, який працюватиме як об’єднаний заклад централізованого надання муніципальних та державних послуг, яких насамперед потребують громадяни, які приїхали до Латвії з охопленої війною України. 
ℹ Щоб отримати інформацію про послуги та підтримку, що надаються в Ризі, телефонуйте за цілодобовим безкоштовним інформаційним телефоном +371 80000800, riga.lv/ru/novosti/informaciya-dlya-grazhdan-ukrainy-o-pribytii-i-prebyvanii-v-latvii

Paziņojums!

Nākamā Latvijas Zvērinātu advokātu padomes sēde 28.05.2024., dokumentu iesniegšanas termiņš - ne vēlāk kā līdz 23.05.2024.

11. Jan 2022
16:00-17:00 LZAP sēde

LZAP sēde attālinātā režīmā