Skip to main content

Augstākās tiesas priekšsēdētājam A.Strupišam zvērināta advokāta zvērestu devuši 19 jaunuzņemtie kolēģi.

Kolēģi, dodot zvērestu, ir apņēmušies būt uzticīgi Latvijai, godprātīgi un pēc pārliecības pildīt valsts likumus, izturēties ar cieņu pret tiesām un valsts varu, savā advokāta darbā nerakstīt un nerunāt neko tādu, kas varētu kaitēt valstij, sabiedrībai, ģimenei un tikumībai, godīgi pildīt zvērināta advokāta pienākumus, sargāt savu pilnvardevēju vai personu intereses, kuru lietas tiek vestas, apzinoties, ka par savu darbību advokātam jāatbild likuma priekšā.

Apsveicot klātesošos ar pievienošanos zvērinātu advokātu un tiesu varai piederīgo saimei, Augstākās tiesas priekšsēdētājs vēlēja ne tikai rūpēties par klienta interesēm, bet būt lojāliem pret tiesu varu un valsti. Novēlot jaunajiem advokātiem veiksmīgu un panākumiem bagātu profesionālo darbību, A.Strupišs pauda, ja arī kādreiz rodas jautājums kā labāk darīt, tad šādā brīdī vēlreiz ieskatīties advokāta zvērestā. Tas vienmēr palīdzēs advokātam rast pareizo atbildi.

Zvērestu deva Daiga Nāckalna-Bivbāne; Māra Bērtaite, Edijs Brants, Juris Bušenieks, Jānis Balodis, Karīna Džeriņa, Elīna Dupate, Jānis Dobelnieks, Kaspars Drunka, Juris Janums, Renārs Kurmis, Kristaps Loze, Uģis Ludiņš, Ingus Meimers, Liene Pommere; Linda Reneslāce, Ilmārs Svarinskis, Andrejs Students un Aija Tuvikene.

Apsveicam jaunuzņemtos kolēģus!

Attēls
soc.tikl

Sveicam kolēģus, novēlot ar godu un cieņu pildīt tiesu sistēmai piederīgas personas pienākumus!

Latvijas Zvērinātu advokātu padome

Paziņojums!

Nākamā Latvijas Zvērinātu advokātu padomes sēde 19.12.2023., dokumentu iesniegšanas termiņš - ne vēlāk kā līdz 14.12.2023.

11. Jan 2022
16:00-17:00 LZAP sēde

LZAP sēde attālinātā režīmā