Skip to main content

Godājamie kolēģi,

Sagaidot labvēlīgus apstākļus un mazliet vēsāku laiku , otrdien, 24.augustā  Viesturdārza tenisa kortos notika advokātu 25. - jubilejas tenisa čempionāts! Dāmu un kungu konkurencē kopā startēja 13 dalībnieki. Laika apstākļi  bija lieliski, arī korti bija sagatavoti visaugstākajā kvalitātē un spraigās cīņas risinājās līdz tumsai un vēlam vakaram. Kungu grupā Andis Endziņš ceļojošo kausu ieguva 1.reizi, finālā pārspējot pieredzējušo Andi Jenavu.  Savukārt mazajā finālā - cīņā par trešo vietu Jānis Kulbergs  bija pārāks par turnīra patronu Ivaru Grunti. Labāko astotniekā, kvalificējoties kungu dubultspēlēm,  iekļuva arī  Valdis Ulmanis, Dzintars Zonenbergs, Armands Zeps un Mārcis Krūmiņš.

Dāmu konkurencē triumfēja Ieva Azanda, kura divu setu cīņā pārspēja Inesi Lazdovsku.

Savukārt kungu dubultspēlēs otro čempiona titulu pārī ar Mārci Krūmiņu izcīnīja Andis Endziņš. Finālā čempioni pārspēja Armandu Zepu un Andi Jenavu. Trešie Ivars Grunte un Valdis Ulmanis.

Kā vienmēr - turnīrs aizritēja sportiskā un draudzīgā atmosfērā, un tā dalībnieki pateicas organizatoriem un sponsoriem – zvērinātu advokātu birojam TGS Baltic, Jānim Kumsāram un Andim Jenavam. Noteikti tiekamies arī nākamgad – jau 26.čempionātā!