Aktualitātes

LZAK institūciju vēlešanu rezultāti

07.04.2017

Latvijas Zvērinātu advokātu 2017.gada 7.aprīļa kopsapulcē par Latvijas Zvērinātu advokātu padomes priekšsēdētāju ievēlēts zvērināts advokāts Jānis Rozenbergs, par viņa vietnieci – zvērināta advokāte Guna Kaminska, savukārt par padomes locekļiem – zvērināti advokāti Ivars Grunte, Mārcis Krūmiņš, Egīls Radziņš, Vija Ritenberga, Andris Rukmanis, Raivo Sjademe un Dmitrijs Skačkovs.

Latvijas Zvērinātu advokātu kolēģijas Disciplinārlietu komisijas sastāvā turpmāk darbosies zvērināti advokāti Olita Kauce, Aleksandrs Kazačkovs, Jānis Lapsa, Santa Liberte, Lauris Liepa, Māris Meļķisis, Oskars Rode, Dana Rone un Anita Tamberga.

Par Latvijas Zvērinātu advokātu kolēģijas Revīzijas komisijas locekļiem ievēlēti zvērināti advokāti  Maksims Abramovs, Iveta Liepa, Zane Paulovska, Ieva Tillere-Tilnere un Zane Vilcāne.

Būs ierobežota Latvijas Zvērinātu advokātu padomes pieejamība 07.04.2017.

06.04.2017

Vēršam uzmanību, ka saistībā ar Latvijas Zvērinātu advokātu kopsapulci piektdien, 7.aprīlī, visu dienu nebūs pieejama padomes kanceleja un metodiskais kabinets, kā arī padomes darbinieki nebūs sasniedzami telefoniskās un elektroniskās saziņas veidā!

Latvijas Zvērinātu advokātu padome 04.04.2017. pieņem virkni lēmumu

04.04.2017

Informācija par Latvijas Zvērinātu advokātu padomē 2017.gada 4.aprīlī pieņemtajiem lēmumiem pieejama šeit:

LZAK - 96!

17.03.2017

Sveicam 19.martā - advokatūras 96.dzimšanas dienā!

Latvijas Zvērinātu advokātu padome 14.03.2017. pieņem virkni lēmumu

14.03.2017

Informācija par Latvijas Zvērinātu advokātu padomē 2017.gada 14.martā pieņemtajiem lēmumiem pieejama šeit:

Advokatūras dienās 2017 varēs saņemt bezmaksas juridiskās konsultācijas visā Latvijā

28.02.2017

No 13. līdz 17.martam vairāk kā 150 zvērināti advokāti un zvērinātu advokātu palīgi Advokatūras dienās iedzīvotājiem sniegs bezmaksas juridiskās konsultācijas visā Latvijā, šogad īpaši veltot uzmanību bērnu interešu aizsardzībai.

(Lasīt vairāk)

Advokāta eksāmens 2017.gada 20. un 21.aprīlī

01.02.2017

Advokāta eksāmens pretendentiem, kuri pielaisti eksāmena kārtošanai ar Latvijas Zvērinātu advokātu padomes 2017.gada 31.janvāra lēmumu, norisināsies 2017.gada 20. un 21.aprīlī.

Aizvadīts 5. Advokātu čempionāts kalnu slēpošanā un snovbordā

13.02.2017

10.februārī Siguldā norisinājās 5. Advokātu čempionāts kalnu slēpošanā un snovbordā "Sigulda Open 2017".  Slēpošanā vīriešiem par čempionu kļuva kolēģis Uldis Bērziņš, aiz sevis atstājot Normundu Liepiņu (sudrabs) un Andi Jenavu (bronza), bet dāmu konkurencē pirmajā trijniekā attiecīgi ierindojās Inese Smilškalne, Ieva Sakoviča un Zane Velmere. Savukārt snovborda disciplīnā, izcīnot pirmo vietu, nepārspēts palika Klāvs Čeze, sudrabs - Uldim Šneibaham, bet bronza - Kalvim Krūmiņam.

Sveicam kolēģus un pateicamies visiem dalībniekiem un līdzjutējiem, kā arī čempionāta organizatoriem - zvērinātu advokātu birojam "TARK GRUNTE SUTKIENE". Uz tikšanos nākamajā ziemā!

Aizvadīts Advokātu 1.čempionāts šahā

06.02.2017

Sestdien, 4.februārī Rīgas šaha kluba telpās tika aizvadīts Advokātu 1.čempionāts šahā. 18 dalībnieku konkurencē par čempionu kļuva zvērināta advokāta palīgs Mārtiņš Daģis. Lai gan tikpat punktu bija arī zvērinātam advokātam Ilmāram Krūmam, sarežģītu datoraprēķinu rezultātā kolēģis ierindojās otrajā vietā, savukārt trešo vietu ieguva zvērināts advokāts Andrejs Kaļiņins. Dāmu konkurencē nepārspēta palika zvērināta advokāte Esmeralda Buraka – Balode, aiz sevis atstājot zvērinātas advokātes Ainu Bērziņu un Māru Dankbāri.

Sacensības aizritēja sportiskā un draudzīgā atmosfērā, un to dalībnieki pateicas organizatoriem - zvērinātiem advokātiem Ilmāram Krūmam un Ivaram Gruntem, čempionāta sponsoriem - advokātu birojiem "Baltic Law Office" un "Tark Grunte Sutkiene", kā arī zvērinātai advokātei Inesei Miķelsonei par pasākuma iemūžināšanu fotogrāfijās.

Uz tikšanos nākamgad!

Jaunuzņemtie advokāti nodod zvērestu

15.12.2016

Šodien svinīgā pasākumā 7 advokāti, kuri nokārtojuši advokāta eksāmenu un kurus Latvijas Zvērinātu advokātu padome uzņēmusi zvērinātu advokātu skaitā, klātesot Latvijas Zvērinātu advokātu padomes loceklim un Zvērinātu advokātu eksāmena komisijas priekšsēdētājam, zvērinātam advokātam Jānim Rozenbergam, nodeva zvērestu Augstākās tiesas priekšsēdētājam Ivaram Bičkovičam.

Zvērestu nodeva Zane Bule, Iveta Ļaksa, Rihards Poļaks, Indra Simsone, Dace Teice, Elīna Umbraško un Edgars Zelderis.

Jaunie advokāti zvērējuši būt uzticīgi Latvijai, godprātīgi un pēc pārliecības pildīt valsts likumus, izturēties ar cieņu pret tiesām un valsts varu, savā advokāta darbā nerakstīt un nerunāt neko tādu, kas varētu kaitēt valstij, sabiedrībai, ģimenei un tikumībai, godīgi pildīt zvērināta advokāta pienākumus, sargāt savu pilnvardevēju vai personu intereses, kuru lietas tiek vestas, apzinoties, ka par savu darbību advokātam jāatbild likuma priekšā.

Pirmdiena, 24.04.2017

Nākamā Latvijas Zvērinātu advokātu padomes sēde 25.04.2017.

Atvērt kalendāru

Atrast advokātu: