Skip to main content

Tiesiskums nav privilēģija, kas pienākas tikai tiem, kas zina likumus. Tas pienākas katram. Tāpēc sarunu festivālā LAMPA tiesu vara “Temīdas teltī” runās par tieši šobrīd svarīgo: varu līdzsvaru un tiesu varas neatkarību, mūsu pamatlikumu – Satversmi, pāreju uz e-vidi, rosinājumiem izmaiņām normatīvos un ģimenes tiesībām. Astoņu pasākumu norisē ir iesaistītas visas tiesu varas institūcijas, bet organizatoru pienākumus ir uzņēmušies: Augstākā tiesa, Prokuratūra, Zvērinātu advokātu padome, Zvērinātu tiesu izpildītāju padome, Rīgas apgabaltiesa, Latvijas Administratīvo tiesnešu biedrība, Latvijas Tiesnešu biedrība, Zvērinātu notāru padome un “Jurista Vārds”.

Atvērts, cieņpilns dialogs ar sabiedrību ir gan sarunu festivāla LAMPA formāts, gan “Temīdas telts” vadmotīvs. “Temīdas telts” programma veidota tā, lai vieta būtu gan ekspertu diskusijām, gan aktuāliem tematiem plašākai sabiedrībai. Šogad “Temīdas telts” būs ar īpaši daudzveidīgu programmu ne vien no aptvertā tematu loka, bet arī pasākumu formātu ziņā – viedokļu duelis, diskusijas, grāmatas prezentācija, bērnu rīta improvizācijas teātris, viktorīna un kopīga filmu skatīšanās.

Aicinām visus kolēģus iepazīties ar “Temīdas telts” pasākumu programmu, ko atradīsiet zemāk un ieplānot “Temīdas telts” apmeklējumu sarunu festivālā LAMPA Cēsīs, 1.un 2. jūlijā.

Šogad "Temīdas telts" diskusijās un pasākumos piedalīsies vairāki kolēģi - Dāvis Volksons, Mārcis Krūmiņš, Dana Rone, Sandis Bērtaitis, Ieva Betkere un Jānis Rozenbergs.

Citus pasākumus un plašāku programmas aprakstu atradīsiet šeit: LAMPAs programma

Tiem, kas izlēmuši apmeklēt sarunu festivālu, šajā saitē ir apkopoti praktiski ieteikumi:  https://festivalslampa.lv/lv/apmekle-festivalu-klatiene.

Image
temidas telts

Announcement!

Next Meeting of the Latvian Council of Sworn Advocates - 12.07.2022

11. Jan 2022
16:00-17:00 LZAP sēde

LZAP sēde attālinātā režīmā