Aktualitātes

Sveicam Valsts svētkos!

17.11.2017

Nav nekas par tevi lielāks,
Grūtāks nav un vienkāršāks.
Tu man esi kaut kas parasts,
Tikai simtreiz savādāks.

Tu man esi spēks un bailes,
Sāļā prieka asara...
Nav nekas par tevi lielāks,
Mana mazā Latvija.

/G.Račs/

Latvijas Zvērinātu advokātu padome sveic Latvijas neatkarības 99.gadskārtā!

Latvijas Zvērinātu advokātu padome 07.11.2017. pieņem virkni lēmumu

07.11.2017

Informācija par Latvijas Zvērinātu advokātu padomē 2017.gada 7.novembrī pieņemtajiem lēmumiem pieejama šeit.

Latvijas Zvērinātu advokātu padome 17.10.2017. pieņem virkni lēmumu

17.10.2017

Informācija par Latvijas Zvērinātu advokātu padomē 2017.gada 17.oktobrī pieņemtajiem lēmumiem pieejama šeit.

Latvijas Zvērinātu advokātu padome aicina uz konferenci "Aktualitātes maksātnespējas jomā"

17.10.2017

Latvijas Universitātes Juridiskā fakultāte, Latvijas Zvērinātu advokātu padome un Latvijas Zvērinātu advokātu kolēģijas Maksātnespējas tiesību advokātu sekcija rīko konferenci “Aktualitātes maksātnespējas jomā”, kas norisināsies 2017.gada 18.oktobrī no plkst. 15:30 līdz plkst. 17:00 Latvijas Universitātes (Raiņa bulv. 19) 1.stāva konferenču zālē.

Pasākuma gaitā ar aktualitātēm maksātnespējas jomā iepazīstinās zvērināts advokāts Olavs Cers. Maksātnespējas procesa un tiesiskās aizsardzības procesa attīstības perspektīvas skaidros zvērināta advokāte Evita Ostrovska, bet par tiesiskās aizsardzības procesu uzraugošo personu stāstīs zvērināts advokāts Haralds Velmers.

Interesenti aicināti reģistrēties dalībai konferencē līdz 2017.gada 17.oktobrim, nosūtot elektronisku pieteikumu anda.staltmane@gmail.com. Dalībnieku skaits ierobežots. Konferences programma pieejama šeit.

Latvijas Zvērinātu advokātu padome 26.09.2017. pieņem virkni lēmumu

27.09.2017

Informācija par Latvijas Zvērinātu advokātu padomē 2017.gada 26.septembrī pieņemtajiem lēmumiem pieejama šeit.

Latvijas Zvērinātu advokātu kolēģijas komanda iegūst piekto vietu 4.Starptautiskajā advokātu futbola turnīrā

11.09.2017

Aizvadītajā nedēļas nogalē Viļņā norisinājās Lietuvas advokātu kolēģijas un sporta kluba "Advoco" organizētais 4.Starptautiskais advokātu futbola turnīrs 8x8, kurā piedalījās arī Latvijas Zvērinātu advokātu kolēģijas komanda, izcīnot piekto vietu.

Latvijas Zvērinātu advokātu padome izsaka pateicību zvērinātai advokātei Diānai Strautai par komandas sekmīgu organizēšanu, kā arī kolēģiem Rolandam Bērziņam, Jānim Lapsam, Pēterim Treijam, Valdim Kramam, Uldim Freidenfeldam, Aleksandram Serovam, Normundam Duļevskim, Sandim Ģirģenam un Jānim Strencim par dalību turnīrā!

Dokumentu iesniegšana uzņemšanai zvērinātu advokātu palīgu skaitā - līdz 29.09.2017.

15.08.2017

Dokumentus uzņemšanai zvērinātu advokātu palīgu skaitā var iesniegt līdz 2017.gada 29.septembrim.

Gatavojot dokumentus iesniegšanai, lūgums rūpīgi iepazīties ar sadaļā "Dokumenti par advokatūras jautājumiem", apakšsadaļā "Dokumenti pretendentiem" ievietoto "Zvērināta advokāta palīga uzņemšanas eksāmena kārtība" un "Vadlīnijas par zvērinātu advokātu spēju vadīt, nodarbināt un uzraudzīt palīgus" prasībām.

Tieslietu ministrija sadarbībā ar Latvijas Zvērinātu advokātu padomi un zvērinātiem advokātiem uzlabo juridiskās pārstāvības nodrošināšanu bērnu nolaupīšanas lietās

11.08.2017

Lai veicinātu Hāgas Konvencijas (turpmāk – Konvencija) piemērošanu Latvijā, ceturtdien, 10.augustā, Tieslietu ministrijas valsts sekretārs Raivis Kronbergs parakstīja sadarbības dokumentus ar Latvijas Zvērinātu advokātu padomes priekšsēdētāju Jāni Rozenbergu, kā arī sešiem zvērinātiem advokātiem – Jeļenu Averinsku, Jāni Davidoviču, Baibu Didrihsoni, Antru Kalēju, Imantu Muižnieku un Māri Vainovski.

Paredzēts, ka no 2017.gada 1.septembra zvērināti advokāti bez atlīdzības (pro bono) nodrošinās ārvalstīs dzīvojošo pieteikumu iesniedzēju juridisko pārstāvību tiesvedībā bērnu nolaupīšanas un saskarsmes tiesību lietās.

(Lasīt vairāk)

Latvijas Zvērinātu advokātu kolēģijas komanda iegūst otro vietu TM un Tiesu varas 19.sporta spēlēs

31.07.2017

Aizvadītajā nedēļas nogalē, 28. - 30.jūlijā, norisinājās TM un Tiesu varas 19.sporta spēles, kurās sekmīgi startēja arī Latvijas Zvērinātu advokātu kolēģija komanda, kārtējo reizi iegūstot godpilno otro vietu 24 komandu konkurencē!

Latvijas Zvērinātu advokātu padome izsaka pateicību visiem sportiskajiem un talantīgajiem kolēģiem un komandas atbalstītājiem, kā arī – īpaši pateicas kolēģiem, kuri ikgadēji rūpējās par komandas možo garu un labsajūtu, zvērinātiem advokātiem Raivo Sjademem, Dāvim Volksonam, Diānai Strautai un Zanei Paulovskai!

Latvijas Zvērinātu advokātu padome aicina kolēģus noslēgt līgumu ar JPA

07.06.2017

Lai nodrošinātu advokāta palīdzības pieejamību sabiedrībai visās Latvijas Republikas pilsētās arī civillietās un administratīvajās lietās, Latvijas Zvērinātu advokātu padome aicina visus advokātus un advokātu palīgus, kuri praktizē civillietās un administratīvajās lietās, jau vistuvākajā laikā aizpildīt un iesniegt Juridiskās palīdzības administrācijā iesniegumu par juridiskās palīdzības līguma slēgšanu, kā arī noslēgt juridiskās palīdzības līgumu ar Juridiskās palīdzības administrāciju.

Papildus informācija par līguma slēgšanu ar Juridiskās palīdzības administrāciju atrodama šeit.

Pirmdiena, 20.11.2017

Nākamā Latvijas Zvērinātu advokātu padomes sēde 28.11.2017., dokumentu iesniegšanas termiņš - ne vēlāk kā līdz 24.11.2017.

Atvērt kalendāru

Atrast advokātu: